O nas

Hurtownia UNIKAL

Karta z naszej historii, czyli jak przez lata rozwijaliśmy się z powodzeniem jako firma Unikal.

W roku 1998 rozpoczęliśmy swoją działalność jako serwis kotłów gazowych

W 2007 roku powstała nasza mała hurtownia, która rozszerzyła się o dział hydrauliczny oraz armaturę łazienkową.

W 2010 roku wybudowaliśmy duży salon oraz hurtownię o łącznej powierzchni 600 m2
Nasz asortyment zaczął się systematycznie powiększać o kolejnych producentów nie tylko z działu hydraulicznego, ale również armatury łazienkowej, jak i również płytek ceramicznych.

W roku 2015 postanowiliśmy podnieść swoje kwalifikacje o szkolenia z projektowania, dzięki którym zyskaliśmy możliwość wykonywania wizualizacji łazienek metodą 3D.

W roku 2018 uzyskaliśmy najwyższy poziom serwisu kotłów gazowych IMMERGAS tj. LICENCJONOWANY SERWIS IMMERGAS

Rok 2021 – powiększamy swój salon o dodatkowe 200 m2 i wprowadzamy sporo zmian.
Powstają boksy łazienkowe z aranżacjami łazienek, które będą prezentowały najnowsze trendy, i tym samym staną się inspiracją dla naszych klientów.

Jako firma rodzinna kierujemy się zaufaniem, odpowiedzialnością oraz partnerstwem i lojalnością względem pracowników, a przede wszystkim wobec klientów.
W naszej ofercie posiadamy produkty topowych marek – najlepszej jakości. Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową. Dysponujemy również własnymi środkami transportu.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu właściciela oraz licznym szkoleniom, tworzymy zespół do zadań specjalnych. Naszym priorytetem jest fachowe doradztwo i wykonawstwo oraz sumienność i rzetelność w kwestii obsługi klienta.
Dzięki temu, że filozofię naszej firmy opieraliśmy na silnych fundamentach – lojalności i profesjonalizmie – możemy z dumą pochwalić się szeroką rzeszą naszych kontrahentów.

FOTO-37
IMG_1368

Zapraszamy do kontaktu

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszej oferty.

Zawsze produkty wysokiej jakości

Ofertę jaką Państwu prezentujemy to zawsze produkty o wysokiej jakości, bo bardzo cenimy sobie współpracę z markowymi producentami naszej krajowej produkcji ale też z zagranicy: Włoch czy Niemiec. Oprócz tego, że produkty są wysokiej klasy odpowiadają również najnowszym trendom, walorom estetycznym i stylom naszych klientów.

Aby zapewnić Państwu obsługę na najwyższym poziomie i uwzględniając Państwa zadowolenie jako priorytet zawsze wstawiamy na miłą i profesjonalną obsługę, oraz fachowego doradztwa, bardzo ważne jest dla nas aby byli Państwo zadowoleni z naszej współpracy. Aby zapewnić Państwu kompleksowe usługi, oprócz szerokiego wachlarza płytek ceramicznych, armatury łazienkowej i wszystkiego co związane jest z wyposażeniem łazienki oferujemy Państwo również nasze usługi w tym zakresie. Jesteśmy również ekspertami w technice grzewczej i kanalizacji ale i idąc z rozwijającą się technologią w naszej ofercie znajdą Państwo również alternatywne źródła energii.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową materiałów instalacyjnych i grzewczych oraz urządzeń sanitarnych.

Dysponujemy własnymi środkami transportu, co z pewnością jest dla Państwa sporym udogodnieniem, preferujemy dogodne warunki i formy płatności.